همه چیز از [تخیـــل] شروع میشه

ما ساختمون نمی سازیم؛ قصه آدما رو تخیل می کنیم

[چی] کار می کنیم

ما در دفتر معماری برانیـا خدمات متنوعی رو در زمینه طراحی و ساخت پروژه های ساختمانی انجام میدیم که از مرحله ایده پردازی های اولیه تا مشاوره خرید زمین، مطالعات فاز صفر و امکان سنجی ، طراحی معماری و تولید نقشه های فنی، نظارت و ساخت پروژه های ساختمانی و فروش و مارکتینگ پروژه های ساخته شده رو پوشش میده.

این یعنی از صفر تا صد طراحی و ساخت، از اولین قدم‌ها تا انتهای مسیر همراه شما و مراقب زمان و سرمایه شما هستیم و تلاش می کنیم برای تمام مراحل از جدید ترین متدها و تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنیم.

ما به عنوان یک دفتر معماری پیشرو باور داریم پروسه تولید محصول بمراتب از محصول نهایی مهم‌ تره. معماری و ساختمان در حال فاصله گرفتن از روش‌های قرن بیستمی هستند و الگوهای قدیمی طراحی و ساخت دیگه پاسخگوی نیازهای ما نیستند. روش‌های طراحی و ساخت مدام در حال تغییر اند و هر روز افق‌های جدیدی به روی ما باز میشه.

دفتر معماری برانیا همواره به دنبال تجربه‌ روش‌های جدید طراحی و ساخت با رویکرد توجه به پروسه پیش تولید است و همواره در کنار پرداختن به طراحی و چالش‌های ساخت، دغدغه استفاده از بروزترین روش‌ها و درگیر شدن با مسائل چالش‌برانگیز طراحی و ساخت را داشته است.

خدمات دفتر معماری برانیا

مطالعات اولیه

Feasibility Study

طراحی معماری

Concept Design

تصاویر سه بعدی

3d Modeling

واقعیت مجازی

Virtual Reality

مدلسازی بیم

BIM Modeling

ساخت و اجرا

Construction
پکیج های پیشنهادی ویژه
دفتر معماری برانیا

طراحی و ساخت ویلا

 معمولا طراحی ویلاها فرق زیادی با آپارتمان هامون ندارند و با همون عملکردها و روابط فضایی تکراری یک زندگی آپارتمان نشینی رو صرفا در یک حیاط بزرگتر بازتولید می کنند و میلیاردها تومان سرمایه رو هدر می دهند.

این درحالیه که طراحی و ساخت ویلا یک امکان تازه برای طبقه متوسط به بالاست، برای اینکه بتونند از زیست شهری و آپارتمانی فاصله بگیرند و زندگی رو در فرم های خاص تر و جالب ترش تجربه کنند.

ما معتقدیم طراحی و ساخت ویلا به دلیل اینکه محدودیت های کمتری نسبت به پروژه های شهری داره و امکان تجربه فضاهای جدیدتر و متفاوت تری رو به ما میده، یک فرصت مناسب و هیجان انگیز هست برای زندگی در فضاهای خاص و کمتر تجربه شده. فضاهایی که بخاطر تفاوتی که ایجاد می کنند، علاوه بر ارزش افزوده اقتصادی یک امکان تازه برای زیستن هستند.

ما در طول این سال ها تمرکز خاص و ویژه ای روی گونه ویلا داشتیم و پروژه های مختلف و متعددی رو با چالش های متفاوتی طراحی و اجرا کردیم که می تونید در این قسمت ماحصل بخشی از این تلاش ها رو مشاهده کنید.

بازسازی ساختمان

در پروژه های بازسازی ساختمان، معمولا با یک ساختمان قدیمی مواجهیم که در درجه اول خیلی دقیق نمی دانیم در لایه های پنهانش چخبر هست و این چالش ها و دردسرهای فراوانی رو ایجاد می کنه.

از طرفی میزان مداخله در ساختمان، اینکه چقدر از پروژه رو میخواهیم حفظ کنیم و چقدرش رو می خواهیم تغییر بدهیم، بستگی به عوامل متعدد و پیچیده اقتصادی، اجرایی و بعضا فرهنگی داره. بنابراین علاوه بر چالش های فکری، دانش مهندسی بسیار گسترده تری رو نیاز داره.

علی رغم همه این پیچیدگی ها و دردسرها پروژه های بازسازی همیشه برای ما جذاب بوده و هستند. چون معمولا پروسه شگفت انگیزی دارند. طراحی و ساخت در این پروژه ها بعضا به صورت هم زمان پیش می روند و سرنخ های طراحی در فرایند شکل گیری پروژه کشف می شوند.

بازسازی آپارتمان
مشارکت در ساخت

سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت

سرمایه گذاری در بخش ساختمان در ایران به دو دلیل همواره مورد استقبال بوده :

اول اقتصاد تورمی در ایران که باعث شده حوزه ساختمان در طول این سال ها همواره یک سرمایه گذاری مطمئن باشه به نحوی که هیچ گاه شاهد کاهش قیمت فزاینده در این حوزه نبوده ایم و در بدترین روزها، این بازار سرمایه ای صرفا راکد میشه.

دوم ارزش افزوده ای که در طول ساخت بوجود میاد. پول های پراکنده حاصل از درآمد ما مثل یک قلک در یک پروژه جمع می شن و پول های خرد رو تبدیل به ثروت می کنند.

اما نکته اینجاست که اغلب سرمایه گذاران در این حوزه متوجه تاثیر بیش از اندازه تورم بر حساب و کتاب شان نیستند. آنچه در نهایت آن ها را ثروتمند می کند سود تورمی است نه سودی که از ارزش افزوده تولید و ساخت یک ساختمان بوجود میاد.

درحال حاضر پروژه های مختلفی در مرحله طراحی و ساخت در دفتر معماری برانیا در حال انجام هست که امکان سرمایه گذاری در آنها وجود داره و می تونید از طریق ارتباط با واحد سرمایه گذاری ما به این پروژه ها ورود کنید. همچنین در صورتی که زمین مناسب سرمایه گذاری در اختیار دارید مجموعه ما می تونه امکانات کارشناسی خودش رو جهت تهیه طرح توجیهی و امکان سنجی این پروژه ها و در ادامه جذب سرمایه گذار برای طراحی و ساخت پروژه در اختیار شما قرار بده.

فروش و مارکتینگ

امروزه برای فروش بهتر ، در کنار روش های سنتی مثل همکاری با مشاوران املاک منطقه ای، از ظرفیت های قدرتمند حوزه تبلیغات جهت برندسازی و فروش سریع تر و با قیمت بالاتر پروژه های ساختمانی استفاده میشه.

فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی فرصت بسیار حیاتی و مناسبی هستند برای برندینگ سازندگان و ساختمان ها از طریق :

  • تولید محتوا ی متناسب با مخاطب هدف پروژه ها
  • عکاسی، فیلم برداری و تولید تیزرهای تبلیغاتی از مراحل ساخت و پس از ساخت پروژه جهت شفافیت پروسه طراحی و ساخت پروژه که به جلب اعتماد مشتریان کمک بسیاری می کنه
  • ساخت ماکت ، انیمیشن ها و موشن گرافی ها که تجسم جذاب و هیجان انگیزی از آینده پروژه ترسیم می کنند و امکان فروش یا ورود سرمایه گذار به پروژه رو تسریع می بخشند
  • برگزاری رویدادهای فروش ، متناسب با پروژه ها برای دعوت از مخاطبان هدف و آشنایی با پروژه ها
  • استفاده از روش های جدید و هیجان انگیز ارائه پروژه مثل واقعیت مجازی VR ، واقعیت افزوده AR و ویدیو مپینگ 3d Mapping 

دفتر معماری برانیا به دلیل اشرافی که بر نیازهای مخاطب حوزه ساختمان داره از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما خواهد بود و خدمات کاملی را در زمینه برندینگ، تبلیغات، عکاسی و فیلم برداری حین ساخت و پس از ساخت، برگزاری رویداد ، VR ، AR ، 3dmapping و هر آنچه که برای فروش و مارکتینگ بهتر نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد.

فروش و مارکتینگ

چرا برانیـــــــا انتخاب شماست

ویلا کلارآباد
نمایش ویدیو درباره ویلا کلارآباد
نمونه روند طراحی یک پروژه | ویلا کلارآباد
FFFEFE00

خاص‌ترین ساختمان سال برازنده شماست

پروژه های ما روتین های بازار رو دنبال نمی کنند و هر کدوم نسخه خاص و منحصربفردی هستند که متناسب با نیازهای هر پروژه شکل می گیرند. تلاش می کنیم پروژه مثل لباسی که مشخصا برای شما دوخته شده، قواره تن زندگی تون باشه و کمک کنه نسخه بهتری از خودتون رو زندگی کنید. نسخه ای جسورتر، شجاع تر و عملگرا تر.

FFFEFE00 (1)

قبل از اجرا همه جای کارو می بینید

به جای اینکه فقط چندتا تصویر از پروژه داشته باشید باهم به آینده سفر می کنیم. شما یک تجسم کاملا واقعی از آینده در اختیار خواهید داشت. همه قسمت های پروژه به صورت کامل شبیه سازی میشه به نحوی که می تونیم بریم داخل پروژه حرکت کنیم، همه جزییات رو بسنجیم و وقتی مطمئن شدیم شروع به ساخت کنیم.

پخش ویدیو
نمونه تور مجازی و حرکت در فضا | ویلا کوشک خانه
پخش ویدیو
نمونه پروژه در فرمت BIM | ویلا نوژن
FFFEFE00 (2)

با آخرین فناوری طرح و ساخت پیش میریم

پروژه های ما به روش *BIM طراحی میشن که یکی از پیشرفته ترین متدهای طراحی و ساخت در دنیاست. تو این روش به جای ترسیم نقشه ها، همه دیسیپلین های پروژه، شامل معماری، سازه و تاسیسات، یک مرتبه در کامپیوتر با تمام دیتیل و جزییات، به صورت یکپارچه و کاملا سه بعدی مدلسازی می شن و پروژه با دقت بسیار بالا ساخته می شه و احتمال خطای اجرا تا زیر 5 درصد کاهش پیدا می کنه.

*Building Information Modeling

FFFEFE00 (3)

هزینه ها رو به حداقل می رسونیم

ما سیستم سازه‌ای رو طی چندین مرحله محاسباتی سبک‌سازی و بهینه می کنیم به‌نحوی‌که عموماً سازه بین 10 تا 25 درصد سبک تر میشه. بهینه سازی اگر مطابق استانداردها، اصولی و صحیح انجام بشه علاوه بر مقاومت بهتر ساختمان در مقابل زلزله باعث صرفه‌جویی در بتن، آهن‌آلات و میلگرد مصرفی خواهد شد. با توجه به این که عموما یک سوم هزینه ساختمان صرف سازه میشه این صرفه جویی در کل هزینه های ساخت عدد چشمگیری خواهد بود.

پخش ویدیو
نمونه بهینه یابی و حل چالش‌های سازه | ویلا کلارآباد
پخش ویدیو
FFFEFE00 (4)

لذت زندگی هوشمند رو تجربه کنید

جدیدترین تکنولوژی‌های هوشمندسازی ساختمان در اختیار شماست. می تونید کلیه سیستم های روشنایی، تهویه، امنیت، صوت و تصویر، ورود و خروج، دوربین های مدار بسته، آبیاری محوطه، باز و بست پرده ها و شیدرها و هر آن چیزی که نیاز دارید رو از طریق گوشی موبایل تون کنترل کنید و برای برنامه ها و روتین های زندگی تون سناریوهای مختلف تنظیم کنید و از همراهی با آخرین پیشرفت های تکنولوژی دنیا نهایت لذت رو تجربه کنید.

FFFEFE00 (5)

90 روزه داخل ویلاتون نشستید!

ما پروژه ها رو تا حد امکان بدون نیاز به مصالح بنایی و به صورت خشک اجرا می کنیم. اغلب با روش های تولید در کارخانه و پیش ساخته یا با اتصلات و دیتیل هایی که هم ساختمان رو سبک می کنند هم دقت و کیفیت رو بالا می برند و هم سرعت کار رو افزایش می دهند. با این تمهیدات یک پروژه ویلایی با مقیاس متوسط حداکثر 45 تا 90 روزه تحویل داده میشه.

طراحی و ساخت ویلا بید مجنون | دفتر معماری برانیا
FFFEFE00 (6)

بهترین‌های صنعت ساختمان در اختیار شما هستند

پروژه های ما اغلب به خاطر طراحی خاصی که دارند پیچیده و چالش برانگیز هستند و ما در طی این سال ها به جای اینکه از ایدئال‌های طراحی مون کوتاه بیاییم و با کمبودهای صنعت هماهنگ بشیم تلاش کردیم تیم های متخصص رو کنار خودمون جمع کنیم. تکنسین های متخصصی که کار خودشون رو جدی می گیرند و مثل خود ما دنبال دردسرهای تازه هستند و از چالش های اجرا استقبال می کنند.

منتظر چی هستی

واسه رسیدن به رویات [اولین قدم] رو بردار

ما را دنبال کنید

موس