طراحی فضا برای حیوان خانگی

ایجاد فضا برای کل خانواده از جمله حیوانات خانگی مهم است.  مردم می توانند برای بهینه سازی فضاهای زندگی خود تمام فرسودگی هایی که با فرزندپروری حیوانات خانگی همراه است به کار ببرند.

در طراحی فضا برای حیوانات خانگی حواستان به پارچه ها باشد

حیوانات جذب مکان‌های نرم و دنج می‌شوند به همین دلیل است که اغلب به تخت یا کاناپه شما کشیده می‌شوند. اگرچه دیدن آن‌ها روی صندلی مورد علاقه‌تان قابل ستایش است.

برای اثاثه یا لوازم داخلی از چرم مصنوعی استفاده کنید.نه تنها با استفاده از محصولات گیاهی ردپای کربن خود را کوچک‌تر می‌کنید، بلکه مواد نیز به راحتی تمیز می‌شوند و در برابر خش مقاوم هستند.

اثاثیه یا لوازم داخلی را انتخاب کنید که رنگی شبیه به حیوانات خانگی شما داشته باشد. تشخیص اینکه آیا خز قهوه ای روی مبل قهوه ای وجود دارد یا خیر، دشوارتر است. اگر حیوان خانگی شما چند رنگ باشد احتمال دارد علائم ریزش را نشان دهند.

از کاغذ دیواری قابل پاک کردن و رنگ آمیزی در طراحی فضا برای حیوانات خانگی استفاده کنید

تا به حال فکر کرده اید که چگونه تمام لکه های روی دیوار شما ظاهر شده اند، در نظر بگیرید که حیوان شما چند بار پس از ورود از باران یا هیجان به دیوار خورده باشد. برای کمک به کاهش این مشکل پیشنهاد می‌شود کاغذ دیواری و رنگ‌هایی را انتخاب کنید که ظریف نیستند.

بیشتر کاغذ دیواری ها در یک گزینه تجاری عرضه می شوند که به راحتی پاک می شوند.  همچنین تمیز کردن آن بسیار آسان است!

حیوان خانگی

در طراحی فضا برای حیوانات خانگی کفپوش چوبی یا کاشی را انتخاب کنید

آسیب به فرش اغلب یکی از مهمترین دلایلی است که صاحبخانه برای دریافت وجه ودیعه حیوان خانگی ذکر می کند. الیاف برای تمیز کردن چالش برانگیز هستند اغلب به اندازه کافی بادوام نیستند تا در برابر چنگال حیوانات مقاومت کنند و مستعد جذب بوی بد حیوانات خانگی هستند. اگر به دنبال چیزی هستید که ماندگار باشد کاشی و چوب سخت بهترین گزینه هستند.

 

برای کاشی‌کاری گزینه‌های چینی یا سرامیکی را در نظر بگیرید، زیرا تمیز کردن آن‌ها راحت‌ است و مکانی خنک برای چرت زدن همراه حیوان شما در هوای گرم است. به دنبال یک کاشی مسطح با اندازه بزرگ باشید، زیرا دوغاب بین کاشی‌ها می‌تواند تمیز کردن را دشوارتر کند. برای چوب های سخت ، راش، بامبو و ساج را پیشنهاد می شود زیرا در برابر خراش مقاوم تر هستند.

اگر حیوان بزرگی دارید و نگران خراشیدن کف‌های چوبی خود هستید، کف چوبی خود را سیاه کنید.

اگر می خواهید از فرش استفاده کنید که ایده بدی هم نیست مخصوصاً در مورد حیوانات خانگی مسن که مستعد لیز خوردن هستند فرشی را انتخاب کنید که قابل شستشو با ماشین لباسشویی باشد.

دریافت اطلاعات بیشتر درباره برانیا آفیس در صفحه دفتر معماری 

در طراحی فضا برای حیوانات خانگی از فضای ذخیره سازی به نفع خود استفاده کنید

توپ‌های تنیس، اسباب‌بازی‌ها و استخوان‌های نیمه جویده شده حیوانات نقش زیادی در ارتقای ظاهر کلی اتاق نشیمن شما ندارند.  پیشنهاد می شود از یک سبد بزرگ یا جعبه قدیمی استفاده کنید تا وسایل مورد علاقه حیوان خانگی خود را ذخیره کنید و خانه خود را مرتب نگه دارید.

همچنین مهم است که از قفسه های انبار یا بلند استفاده کنید تا خطرات را از حیوانات خانگی خود دور نگه دارید، از جمله غذا و یک سری گیاهان آپارتمانی که برای آنها سمی هستند . اگر حیوان خانگی شما پر سر و صدا است و در باز کردن کابینت یا در مهارت دارد حتماً روی قفل های ایمنی سرمایه گذاری کنید.

پاک کننده ها را با دقت انتخاب کنید

اگر حیوانات خانگی دارید، به احتمال زیاد مجبور خواهید بود مرتباً فضا را تمیز کنید. هنگام تمیز کردن مهم است که توجه کنید از چه پاک کننده ای استفاده میکنید. با توجه به اینکه حیوانات در طول روز در خانه پرسه می‌زنند استفاده از پاک‌کننده‌های شیمیایی که در صورت بلعیدن مضر هستند خودداری کنید.

در طراحی فضا برای حیوانات خانگی محیطی مجزا را در نظر بگیرید

ظروف غذا و آب حیوانات خانگی، تخت و فضای بازی اغلب در کمد وسایل یا اتاق لباسشویی قرار می گیرند و ما کمی به ظاهر آنها فکر می کنیم. به جای اینکه آنها را در گوشه ای از خانه خود پنهان کنید چرا فضایی را آماده نکنید که بتوانند ادعا کنند که متعلق به خودشان است. در اینجا چهار مرحله ساده برای ایجاد فضایی راحت برای حیوانات خانگی آورده شده است.

حیوان خانگی
حیوان خانگی

بررسی دقیق ویژگی های گیاهان مناسب آپارتمان و محیط ساختمان

مکان مناسبی را برای اقامتگاه حیوانات خانگی خود انتخاب کنید

برای بسیاری از صاحبان خانه بزرگترین چالش انتخاب محل حیوانات خانگی است. در خانه خود قدم بزنید و تعیین کنید که آیا حیوان خانگی شما دوست دارد در مناطق خاصی بچرخد یا خیر. بسیاری از گربه ها ترجیح می دهند نزدیک پنجره باشند تا بتوانند دنیا را تماشا کنند. سگ ها اغلب مدعی یک گوشه دنج هستند و بارها و بارها به آنجا باز می گردند. از حیوانات خانگی خود راهنمایی بگیرید و به خاطر داشته باشید که آنها به مناطق استراحت، بازی و غذا نیاز دارند.

در طراحی فضا برای حیوانات خانگی آن را شخصی کنید

فضای حیوان خانگی خود را با استفاده از طرح‌های رنگی سرگرم‌کننده، الگوها و لوازم شخصی‌سازی شده مانند تخت‌خواب‌های تک‌رنگ و ظروف حکاکی شده مشخص کنید. اگر قصد دارید دیوارهای خود را رنگ آمیزی کنید تا به فضای حیوان خانگی خود رنگ بدهید، از رنگ های براق یا نیمه براق برای مقاومت در برابر کثیفی و سایش سنگین دیوارهای مجاور استفاده کنید. قرار دادن تشک های مصنوعی یا پلاستیکی زیر ظروف غذا برای اطمینان از جمع نشدن رطوبت نیز مهم است  و اینها را نیز می توان سفارشی کرد.

دکوراسیون حیوان خانگی خود را با بقیه خانه ادغام کنید

 هنگام انتخاب رنگ ها و الگوها برای حیوان خانگی خود ابتدا به دکوراسیون اتاق موجود نگاه کنید. فرش، کفپوش، رنگ دیوار، کاغذ دیواری و مبلمان مجاور می‌تواند به شما فرصتی برای ماندن در یک پالت رنگی بدهد. برای لوازم جانبی حیوانات خانگی که در مجموعه‌های هماهنگی از ظروف غذا، تشک‌های کف، تخت‌خواب و دیوار عرضه می‌شوند به فروشگاه حیوانات خانگی مورد علاقه خود مراجعه کنید. اگر برای دیوار طرح ساده‌تری می‌خواهید دو تا سه رنگ هماهنگ را از اتاق خود انتخاب کنید و لوازم جانبی را با راه راه‌های ساده ترکیب کنید. این کمک می کند که دکوراسیون حیوان خانگی با شما تضاد نداشته باشد.

حیوان خانگی

وسایل حیوان خانگی خود را سازماندهی کنید

در حالی که دکوراسیون فضای حیوان خانگی شما مهم است نحوه عملکرد آن برای شما و حیوان خانگی می تواند حتی ضروری تر باشد. برای بسیاری از صاحبان حیوانات، توانایی آویزان کردن قلاده ها، افسارها و لوازم جانبی روی یک نیمکت اتاق گلخانه هنگام خروج از در ضروری است.

برای صاحبان گربه و سگ کوچک، به یک سبد سرپوشیده یا سطل نگهداری تزئینی نگاه کنید که در آن اسباب‌بازی‌ها، لباس‌ها و لوازم جانبی را می‌توان در صورت عدم استفاده در آن قرار داد. برچسب زدن به سبدها، کوبی‌ها و سطل‌های شفاف می‌تواند به شما کمک کند تا وسایل حیوان خانگی را مرتب کنید و هنگام بیرون رفتن از در برای پیاده‌روی صبحگاهی در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند. بهتر از همه یک منطقه حیوانات خانگی به خوبی سازماندهی شده کمک می کند تا خانه شما تمیزتر و حیوان خانگی شما سالم تر باشد.

به جای نادیده گرفتن طراحی فضا برای حیوانات خانگی ، چرا آن را با این ایده های خلاقانه شخصی نکنید؟

طراحی فضا برای حیوانات خانگی امری است که باعث احساس بهتر در شما می شود. میتوانید با کمک گرفتن و مشاوره از شرکت مهندسی برانیا فضایی مطلوب را طراحی کنید و از ایده های خلاقانه طراحان برانیا کمک بگیرید. همین حالا تماس بگیرید.

موس